Merch_banner

Timechasers organizuos Trackmania Europos seriją

Timechasers kartu su Baltijos šalių Trackmania bendruomene susibūrė naujam projektui – Timechasers Trackmania Challenger Series. Tai bus kelių savaičių trukmės serija, kuri kvies komandas iš Europos varžytis dėl 500 eurų prizinio fondo.

Trackmania yra Ubisoft studijos žaidimas jau žinomas nuo 2003 metų. Tai yra lenktyninis žaidimas turintis savo kiek iškreiptą fizikos pasaulį, kuriame lenktynių trasas kuria patys žaidėjai ir jose varžosi. 2020 metų vasarą buvo išleista visiškai nauja ir orientuota į esportą Trackmania žaidimo versija. Kadangi šio naujo žaidimo turnyrų nėra daug, gavus pasiūlymą iš Baltijos šalių bendruomenės, Timechasers prisijungė prie komandos organizuojančios šį renginį.

52 komandos iš visos Europos varžysis jau lapkričio 13-29 dienomis

Į turnyrą iš viso užsiregistravo 52 komandos, daugiausia buvo iš Prancūzijos – 19, o dalyvauti buvo priimta taip pat komanda ir iš Australijos. Tarp dalyvių galima rasti ir komandų iš Vokietijos, Šveicarijos, Lenkijos, Slovakijos, Italijos, Latvijos ir Lietuvos, o likusios mišrios komandos iš Europos.

Daugiau informacijos: https://bit.ly/316l8uV

Leave a Reply