Merch_banner

Helovino turnyrą nugalėjo komanda “trick or creep”

Timechasers spalio 30-31 dienomis organizavo CS:GO helovino turnyrą. Visi žaidimai buvo žaidžiami nuotoliniu būdu, per FACEIT platformą. Iš viso susirinko 57 komandos, kurio pirmąją dieną varžėsi tol, kol liko tik 4 stipriausios. Antrąją turnyro dieną vyko Bo1 (Best of 1) pusfinaliai ir Bo3 finalas dėl nugalėtojų titulo ir pagrindinių prizų. Viso turnyro metu vyko tiesioginė transliacija su komentavimu.

Rezultatai

Timechasers Halloween CS:GO 5×5 Challenge pasibaigė užtikrinta komandos trick or creep (-tAk, 1yakuza, AwwEzz, ryu777, tooi-ii) pergale. Turnyro prizininkai:

  • 1 vieta: trick or creep – atitenka 100 eur piniginis prizas, 50 eur vertės Mystery Box iš Candy POP, 1x Monster Energy pakuotė, 5x kvietimai 120min į GG Gaming Lounge, 5x 15eur dovanų kuponai Merch.lt internetinėje parduotuvėje;
  • 2 vieta: helovynui – 30 eur vertės Mystery Box iš Candy POP, 1x Monster Energy pakuotė, 5x kvietimai 60min į GG Gaming Lounge, 5x 10 eur dovanų kuponai Merch.lt internetinėje parduotuvėje;
  • 3-4 vietos: Team Frantic ir Spooky Pumpkins, abi komandos gauna po – 20 eur vertės Mystery Box iš Candy POP, 1x Monster Energy pakuotę, 5x kvietimus 60min į GG Gaming Lounge, 5x 5eur dovanų kuponus Merch.lt internetinėje parduotuvėje.
  • Finalų rezultatų spėjimą, o kartu 40 eur vertės G-Fuel pakuotę iš Candy POP bei 5x kvietimus pažaisti 60min. su draugais GG Gaming Lounge laimėjo: Modestas Šliažas (21val.22min. spėjęs arčiausiai ir anksčiausiai: 1map. 16-12; 2map. 16-9 trick or creep naudai).
  • Dėl helovininio pavadinimo balsavimą laimėjo Team Frantic komanda! Iš 377 balsavusiųjų, Team Frantic surinko 84 balsus. Rezultatai: https://strawpoll.com/qqs2767qh/r

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir stebėjusiems šį turnyrą, tikrai dar susitiksime! Taip pat, turnyras nebūtų toks koks buvo be partnerių – Candy POP, Žaidimų Balsas, Merch.lt, GG Vilnius – gaming lounge ir Monster Energy! Ačiū Jums!

Turnyro rezultatai: https://bit.ly/37GcaJ5

Leave a Reply