Merch_banner

Timechasers CS:GO ESEA 35-tojo sezono apžvalga

Lietuviškasis CS:GO penketukas, jau tradiciškai dalyvauja ESEA lygoje. Po praėjusio sezono nesėkmės atkrintamųjų etape, Timechasers liko dar vienam sezonui “Main” lygoje. Dėl siaučiančio COVID-19, lygų sumažėjo, nors buvo tikimasi dalyvauti ir “Phoenix League” kartu su “Winners League”, todėl visą sezoną prioritetas skiriamas buvo tik vienai “ESEA”.

Šįkart praėjusio sezono žaidėjus Ąžuolą “AwwEzz” ir Tomą “prochas”, pakeitė Egidijus “fylzas” bei Vilius “-tAk”. Komandos branduolys išliko nepakitęs: Ovidijus “Sidivo”, Rokas “BaGyZ” ir Jokūbo “ceNder”.

Sezono pradžia nebuvo nuvilianti – nors pirmą mačą lietuviai nusileido danams Campus Vejle artimoje kovoje (14-16), likusius 3 varžovus įveikė be didesnio vargo. Komandos lūžis prasidėjo jau 5-tame ir 6-tame mačuose, kuriuose didžiają dalį pirmavus, būdavo pralaimima vienodu rezultatu 12-16. Statistiškai, Timechasers dar atrodė tikrai puikiai pagal laimėtų ir pralaimėtų raundų skaičių, kol nereikėjo į kovą stoti prieš gerai žinomą lenkų Dr.Pepper komandą. Šiame mače itin jautėsi problemos komandos viduje ir buvo patirtas triuškinamas 4-16 pralaimėjimas. Verta paminėti ir tai, kad praėjusiame sezone, šią komandą Timechasers įveikė tiek reguliariame sezone, tiek atkrinatmųjų serijoje 2-1. Taip iš 3 pergalių iš eilės sekė 3 pralaimėjimai iš eilės ir labai geras šaltas dušas dar sezono pradžioje.

Iškilo grėsmė net nepabaigti sezono

Timechasers penketukas dar bandė gelbėtis iš sprūstančio iš rankų sezono ir kitame mače, po itin atkaklios kovos, įveikė vokiečių DIVIZON rezultatu 16-13. Iš pirmo žvilgsnio, jau atrodė, kad komandoje buvo atrastas naujas žaidimas, kuris teikė vilčių. Deja, po šios pergalės sekė dar 2 pralaimėjimai, o atmosfera ir darbas komandoje krito, todėl nebuvo tikslo dar tęsti sezono tokiu žaidimu. Buvo pasitarta ir Justino “jL-” pagalba, kardinaliai keitėsi sudėtis, plačiau apie tai skaitykite: komandos lūžis sezono viduryje. Kodėl keitėsi sudėtis?

Po šios pertvarkos, net 5 laimėjimai iš eilės, nepadėjo lietuviams iškovoti bilieto į atkrintamąsias, tad teko tenkintis tik 33 vieta iš 90 komandų ESEA Europos Main divizijoje.

Kaip Timechasers atrodys kitą sezoną ir kokia sudėtimi bus žaidžiama, turėtų būti aišku jau mėnesio bėgyje. Iki tol lieka dar daug darbo komandos formavimui ir pasiruošimams. Kokias išvadas galima pasidaryti po tokio sezono, tai kad konkurencija CS:GO žaidime sparčiai auga kiekvieną sezoną. Jei nėra didelio šuolio nuo praėjusio sezono lygio – sunku pakartoti net ir jau pasiektus rezultatus.

Sezono statistika: https://play.esea.net/teams/8718164

Leave a Reply