Merch_banner

Sidivo: apie artėjantį sezoną ir komandos sudėtį

Elektroniniame sporte sezonas dažniausiai vyksta kiek kitaip nei tradiciniame sporte. Bent jau mes, savuosius skaičiuojame pagal ESEA lygą, kurios šis sezonas trunka nuo rugpjūčio mėnesio galo iki gruodžio pradžios. Dažniausiai į tokį sezoną įtraukiame dar kokią lygą, kaip tai buvo Phoenix ar Winners lyga 2020 metų viduryje. Mes dar nesiekiame tokio pajėgumo, kad turėtume prioritetą “Blast series” ar “ESL” auksčiausiom lygom. Dėl to, mums svarbiausia yra kopti ESEA lygos divizijomis, kad patekti į minėtas lygas. Kadangi, naujas sezonas jau artėja, turime pasiruošę ir naują bandomąją sudėtį, o apie planus ir lūkesčius pakalbinome komandos senbuvį ir kapitoną – Ovidijų “Sidivo” Miliauską.

Šis buvęs rudens sezonas panašesnis į tokį, kurį noris tiesiog pamiršti ir nebekartoti padarytų klaidų. Kaip manai, ko galima tikėtis iš artėjančio sezono? 

Sidivo: Artėjantis sezonas tikiuosi bus sėkmingesnis, subūrėme naują komandą, kai kurie žaidėjai grįžo, kai kurie atėjo nauji – visi užsimotyvavę ir nori įrodyti save vertę. Taigi tikiuosi, jog šiai komandai pavyks perlipti ateinančias kliūtis ir pasiekti aukštesnių rezultatų.

Kas dažniausiai pakišdavo koją tiek svarbiose varžybose mums kaip komandai, tiek už žaidimo ribų? 

Sidivo: Nemanau, kad buvo didelis vieningumas komandoje. Visi savaip buvome išplaukę. Po sezono visi žaidėjai pasirinko savo kelius, kas kur labiau fokusuosis – ar tai būtų mokslai, ar kitas žaidimas. Bet taip, tai buvo labai sunkus ir nuviliantis sezonas.

Šiuo metu esi jau Timechasers CS:GO veteranas ir komandos kapitonas. Kaip tau, kaip žaidejui, praėjo jau daugiau nei metai žaidžiant už šią komandą, nuo to karto, kai buvai dar tik naujokas? 

Sidivo: Atėjau visai naujas, nežinojau nieko, bet per šiuos metus sukaupiau daug patirties apie patį žaidimą, ką reiškia būti komandoje, psichologiją… Vien tik pliusai sakyčiau, tik gaila, kad visa patirtis, iš kurios labiausiai mokaisi, ateina su pralaimėjimais.

Dabar yra renkama komanda naujam sezonui. Tavo, kaip kapitono, žodis čia turi daugiausiai įtakos. Į ką labiausiai ketini atsižvelgti buriant naują sudėtį? 

Sidivo: Žiūriu į žaidėjus, kurie turi kažkokį vardą Lietuvos scenoje, nėra nauji, o pagrindinis dalykas – didelė motyvacija žaidimui ir tobulėjimui.

Konkurencija CS:GO žaidime sparčiai auga kiekvieną sezoną. Kaip manai, ar turim realius šansus pakilti dar bent per vieną diviziją? 

Sidivo: Nenoriu spėlioti apie ateitį ir kas bus, kas ne. Manau, kad visąlaik galima judėti į priekį ir pakilti aukštai, jeigu tik užtenka kantrybės komandai tvarkytis su problemomis eigoje – čia ir yra vienas iš sunkiausių uždavinių, kaip nepalūžti, nedaryti skubotų, kvailų sprendimų sezonui einant. Žmonės mato tik žaidimo pusę, kas ką nušauna, kokią statistiką turi. Labai daug kas lieka nuošaly – pasiruošimas, atmosfera, problemų sprendimas, vieningumas, motyvacija… Galima vardinti ir vardinti, o tai pagal mane ir yra vieni iš svarbiausių aspektų – mokėk tvarkytis su jais, o visa kita ateis savaime.

Kada manai bus prieita prie tokio lygio, kad į komandą jau reikės kviestis ir užsienio atletus, norint išlikti konkurencingais? 

Sidivo: Negaliu atsakyt į šitą klausimą, manau, kad dar nėra visos galimybės išnaudotos Lietuvoje tarp žaidėjų, bet kiša koją tarpusavio problemos. Bet galim pripažint – pasirinkimo labai didelio tikrai nėra.

Tiek naujienų iš Timechasers CS:GO užkulsių, lieka laukti sezono pradžios ir parodyti kaip esame pasiruošę pakilti į ESEA Advanced diviziją. Žinių apie naujojo sezono pradžią dar neturime, tačiau viskas turėtų prasidėti gruodžio mėnesio pabaigoje / sausio mėn. pradžioje. Sekite naujienas ir tikrai būsite informuoti!

Comments (1)

  1. nežinau ,bet iš mano pusės pasirodė ,kad komandoje nėra gero arba stabilaus awp žaidėjo tai manau kuriant sudetį komandos reiktų atsižvelgti į tai…Bet tai tik mano nuomonė .

Leave a Reply