Merch_banner

Lietuva gavo teisę iš ESL transliuoti IEM New York kvalifikacijas

Ko gero žmonės, kurie labiau domisi esportu Lietuvoje ir Baltijos šalyse žino viešą paslaptį, kad mūsų regionas yra pašalintas iš ESL už dingusias jų investicijas ir neišpildytus darbus. Vienas lietuvis veikėjas sugadino esporto plėtrą visam Baltijos regionui, tačiau dabar ne apie tai.

Timechasers jau anksčiau bandė gauti teises į uždarų ir atvirų kvalifikacijų transliacijas, kurias vykdė ESL “Intel Extreme Masters” renginių metu. Tekdavo atsimušti į tą pačią sieną dėl šio regiono praeities, bet paskutinį kartą pavyko nemažai papasakoti kaip Baltijos regionas pasikeitė ir kaip čia reikia ESL organizuojamų lygų ir išvystytos infrastruktūros. Žinoma, atsakymas “maybe in future” nėra labai daug žadantis, tačiau Timechasers atitikus organizatorių reikalavimus, turime prieigą lietuviškai transliuoti visas Europai skirtas kvalifikacijas! Žinoma, pradėsime žiūrėdami kaip sekasi Timechasers komandai, o yra ir kitų lietuvių komandų, kurios dalyvaus, todėl transliacijos metu apžvelgsime kaip sekasi visiems tautiečiams.

Transliacijos rugpjūčio 11-12 dienomis nuo 19:00

Transliacijos pradžia rugpjūčio 11 dieną, 19:00 Lietuvos laiku ir turėtų trukti apie 4-5 valandas, priklausomai kaip seksis žaisti. Jei Timechasers laimės visus mačus, pateks į kitos dienos uždarą kvalifikaciją, kuri prasidės taip pat 19:00. Tad laikome kumščius už lietuvius ir įsijunkime transliaciją TimechasersTV Twitch paskyroje: www.twitch.tv/timechaserstv.

Leave a Reply