Merch_banner

Timechasers

Persekiojame laiką jau nuo 2019-ųjų

Elektroninis sportas yra vis dar gana “apleistas” reikalas Lietuvoje. Siekiant populiarinti ir prisidėti prie esporto infrastruktūros kūrimo buvo įkurta “Timechasers”. Pavadinimas iš dalies atspindi ir užsibrėžtus organizacijos tikslus – kuo greičiau pasivyti Vakarų Europos organizacijas bei solidžiai reprezentuoti Lietuvos vardą užsienyje.

Pagrindinis žaidimas į kurį orientuojamės yra CS:GO, tačiau nepamirštame ir kitų. Tiesa, suburti komandą, kuri galėtų būti konkurencinga Europoje yra sunki misija, todėl kituose žaidimuose turėjome tikslus būti geriausiais bent tarp Baltijos šalių.

Komandos sudėtyse esame turėję ne vieną užsienietį, kurie šiuo metu vilki gerai žinomų Europoje organizacijų marškinėlius, tačiau pradėjo kelią nuo būtent Timechasers (PUBG ir Rocket League žaidimuose).

Dėl renginių stygiaus Lietuvoje organizuojame patys bei padedame mažesniems subjektams organizuoti įvairius renginius ir turnyrus, siekdami kurti infrastruktūrą, stiprinti konkurenciją ir užtikrinti kuo didesnį sąžiningumą varžybose. Taip pat, Lietuvos geimeriai prasidėjus pirmąjai COVID-19 bangai, dalyvavo mūsų labdaros turnyre, kuriame bendrai paaukojo 825 eurų į Laisvės TV organizuojamą “Laikykitės, Medikai!” fondą.

Beveik visos mūsų CS:GO komandos varžybos yra tiesiogiai transliuojamos, todėl visi fanai gali aktyviai sekti mūsų atletų pasirodymus.